Vítejte ve snu každého fanouška anime, knih, yaoi, ale i hetera
Spřátelování TADY
Připomínky, náměty, nápady Sem
Nepřehlédněte TADY
Skupina blogu na faceBooku ZDE pro všechny čtenáře
Ask (otázky na mě) TADY
Junjou romantica OVA 3 cz překlad ke stažení ZDE
Junjou romantica Přímo video s vloženými titulky ZDE!
Historie vsehoblogisku03 ke stažení ZDE
Blog založen 8. července 2008

Leden 2010

Kill their love! kapitola 5. Hieiho sen (Na motivy Yu Yu hakusho)

23. ledna 2010 v 11:14 | Mysticia-sama |  Kill Their Love!
Tohle je opravdu mini kapitolka, vůbec nemám čas na psaní, ale dozfám, že se to zase změní. Tak příjemný zážitek!

Kill their love! Kapitola 4. Zemřel jsi! (Na motivy Yu Yu hakusho)

23. ledna 2010 v 11:13 | Mysticia-sama |  Kill Their Love!


Když se Kurama probral, ležel v měkké posteli. Nevěděl kde je, to místo nepoznával. Pokusil se vstát, ale vysílením opět sesunul na postel. ,, Dávej pozor, nechci, aby sis ublížil." Zazněl odněkud hlas. Muž, kterému hlas patřil vystoupil ze stínu, čímž poprvé ukázal Kuramovi svou tvář.

Kill their love! Kapitola 3. Máme porblém! (Na motivy Yu Yu hakusho)

23. ledna 2010 v 11:11 | Mysticia-sama |  Kill Their Love!

Hiei byl nervózní. Kurama měl už dvě a půl hodiny zpoždění, což se mu nelíbilo. Nikdy ho nenechal čekat. Nemohl nikde najít jeho duchovní energii a to už měl o svého přítele opravdu strach.


Kill their love! Kapitola 2. Vrať se liško!(Na motivy Yu Yu hakusho)

23. ledna 2010 v 11:11 | Mysticia-sama |  Kill Their Love!


Ráno když se probudil, tak co nejopatrněji vylezl z postel, aby nevzbudil Hieie. Jako myška odemkl dveře pokoje a vyklouzl ven. Dnes mají školu krátkou, tak na něj snad Hiei doma počká. Už musel do školy. Hieie zanechal ve své posteli, protože ještě spal a jako myška se vykradl ven.

Kill their love! Kapitola 1. Útok tentokrát přinášel růže (Na motivy Yu Yu hakusho)

11. ledna 2010 v 21:27 | Mysticia-sama |  Kill Their Love!


Pairing: Kurama X Hiei
Žánr: School live, Shonen-ai, YAOI, dobrodružství, akce
Stav: Nedokončeno
Kapitol: ?

Kapitola 7. Zrádná nemoc

11. ledna 2010 v 21:22 | Mysticia-sama |  Prokletá láska
Zelfa se opřel o Rikiho rameno a položil si svou ruku na jeho. ,,Miluju tě," zašeptal. ,,Já tebe taky. Zelfo, až budeš mít krk v pořádku zazpíváš mi tedy něco? Chci tě slyšet." ,,Riki, vůbec nevím, jestli budu schopen, ještě někdy zpívat, ale teď rozhodně ne." Riki přikývl, pak pravil. ,,Víš o tom, že když spíš vypadáš roztomile? Opravdu krásně," zasmál se. ,, Ale prosím tě to vypadá každý." ,,Ne právě že ne. Tvůj krásný obličej, září ve tmě, jako sám měsíc." Zelfa se začervenal a usmál se. ,,Čemu se pořád směješ? To ti přijdu tak směšný?" Zamračil se Riki. ,,Ne, ne vůbec mi nepřipadáš směšný, já ani nevím, proč se směju," řehtal se Zelfa. Po chvíli se začal smát i Riki a oba propukly v šílený smích., ani nevěděli proč. Z nenadáni se Zelfa rozkašlal. Vpadalo to, jakoby se dusil.

Kapitola 6. Táta to vzal celkem normálně

11. ledna 2010 v 21:21 | Mysticia-sama |  Prokletá láska
Riki ho posadil ke stolu a začali jíst. Pomáhal mu i s krájením masa a knedlíčků. Dalo by se říct, že oba jedli z jednoho talíře. Když si Riki všiml otce, jak se na ně dívá, pousmál se. ,,Děje se něco tati?" ,,Ne, nic. Jen mi vy dva vrtáte hlavou. Když jsi chodil na minulou školu nikdy se ti tam nechtělo, ale od té doby co chodíš sem, chodíš tam rád a jsi veselý. Je to kvůli Zelfovi? Před pár hodinami jsi ještě ani nevěděl, že je to tvůj bratr, tak co se stalo?" Vyzvídal Stefan. ,,No ono je to trochu složitější..." začal Zelfa, ale Riki ho zarazil. ,,Já to řeknu." Nadechl se a zahleděl se otci do očí. ,,Mám Zelfu rád a on mě také." Řekl rychle a stručně. ,,Chápu, jste jako nejlepší kamarádi co před sebou nemají žádné tajemství."

Kapitola 5. Bratři!!!

11. ledna 2010 v 21:20 | Mysticia-sama |  Prokletá láska
Ráno když se Zelfa probudil, Tak se Riki díval na televizi. ,,Co děláš?" Zeptal se celkem zbytečně. ,,Koukám na televizi, protože jsi mě celou noc držel za ruku, a i když jsem se tě pokoušel setřást taks' nechtěl pustit." Usmál se spiklenecky Riki. Zelfa pohlédl na svou zdravou ruku a opravdu. Držel Rikiho tak pevně až mu zbělely kloubky. Pak ho rychle pustil. ,,Jaj promiň. To jsem nechtěl." Omlouval se hned.

Kapitola 4. Poprvé

11. ledna 2010 v 21:19 | Mysticia-sama |  Prokletá láska

Riki si sedl vedle Zelfi jak slíbil. Jeho otec se šel umýt a když se po chvíli vrátil sedl si naproti Rikimu. ,,Nechtěl by jsi mi trochu vyprávět o tom chlapci?" Zeptal se náhle. Riki chvíli koukal na Zelfu a přemýšlel jak to otci vysvětlit. ,,Tak já ti to řeknu úplně od začátku, jo. Seznámili jsme se ve škole. Jednou při obědě jsem Zelfu provokoval a on chtěl odejít..." ,,jak že se jmenuje? Řekni to ještě jednou." Přerušil ho Stefan. ,,Zelfa, jmenuje se Zelfa Kreuz. Nelíbí se ti snad to jméno?" Otec zavrtěl hlavou ,,ne jen pokračuj." ,,Dobře. To nudný přeskočím a přejdu k tomu co vysvětluje jeho zranění. Jeho matka je z rodu , kde takové chlapce jako je on vychovávají jako holky. Ona ho takovým bolestivým způsobem trestá za to, že se chová jako holka a má rád kluky. Kdysi se pokusil s jedním utéct, ale nevyšlo mu to, protože jeho matka..."

kapitola 3. Útěk

11. ledna 2010 v 21:17 | Mysticia-sama |  Prokletá láska
Po několik dnů Riki, Zelfu navštěvoval vždy v době kdy byla jeho matka v práci. Nejenže mu Riki nosil úkoly až domů, ale pomáhal Zelfovi i s převazováním obvazů.

Kapitola 2. Tajemství odhaleno

11. ledna 2010 v 21:16 | Mysticia-sama |  Prokletá láska

V této kapitole už je větší náznak Shonen-ai!

Těsně před rozvětvením cesty Zelfu dohnal a trochu zvolnil krok. ,,Zelfo počkej! Proč jsi beze slova zmizel?" ,,Nech mě!" opáčil Zelfa a ani se neohlédl. ,,Kreuziii!" Ozval se z blízkého křoví hlas a v zápětí vyběhla proti Zelfovi s vytaseným nožem dívka. Ze strany ji popadl za zápěstí Riki a vyrval jí nůž z ruky. ,,Co bys dělal teď kdybych tu nebyl?! Nechal by ses zabít?" ,,Riki pusť tu dívku" požádal Zelfa. ,,Cože? To si děláš srandu Zelfo prober se ona ti chtěla ublížit!",,Pusť jí to je jen Satomi za chvíli jí to přejde." Riki zpozorněl, o Satomi už slyšel. ,,takže tohle je Satomi Unatako jestli se nemýlím.

Kapitola 1. Seznámení

11. ledna 2010 v 21:15 | Mysticia-sama |  Prokletá láska

Tato kapitola se obchází bez větších Yaoi náznaků, takže je přístupna od 12 let

Úvodní slovo
Jak by se vám líbilo kdybyste byli vychováváni jako někdo jiný? Já myslím, že by se to nikomu z vás nelíbilo. Právě tato kniha je o chlapci, který je vychováván jako úplně někdo jiný a život se mu obrátí naruby. Je poznamenán na celý život, už se nemůže změnit, nebo tu malá šance je? Zelfa po čase už neví co je pro něj dobré a co špatné. Ztrácí pojem o sobě samém a pořád se jen utápí ve vlastním smutku a zoufalství. Nechá se vést cestou studenta, který mu zkříží cestu? Oba jsou podrobeni velké zkoušce odolávat si navzájem, ale co se stane když se jeden zamiluje? Podrobí se mu Zelfa i když sám neví kde je jeho místo? Avšak dva chlapci skrývají nejedno tajemství.

Moje soutěžní písnička

6. ledna 2010 v 15:45 | Mysticia-sama |  Info o blogu
S touto přesmutnou písničkou soutěžím na blogu www.ponny29.blog.cz
Podpořte i vy!

Jak se stát mojí SB?

6. ledna 2010 v 15:38 | Mysticia-sama |  Info o blogu
Pokud se chcete stát mojí SB ři´dte se podle pokynů níže xD


1) Tvoje jméno (přezdívka)
2) Web
3) Jak jsi se dozvěděla o tomto blogu
4) Proč se chceš stát mojí SB

Na 100% odpovím na každou žádost. Odpovědi z mé strany budou povětšinou kladné.

Prosím, komentáře na jiná témata sem nepište!

Povídky= přestěhovány!

6. ledna 2010 v 15:34 | Mysticia-sama |  Info o blogu
Možná jste to zpozorovaly a možná taky ne. Všechny povídky až na Když je zlo mezi námi, jsem přestěhovala na novou adresu, kterou mám napsanou snad všude. Jde o blog www.yaoishonenai.webgarden.name , který už zajísté znáte. Ještě dnes tam zveřejním mojí tzv. krátkou slohovou práci nesoucí název Prázdniny mých snů. Za chvíli se na tomhle blogu objeví ještě jedna zajímavá věcička zejména pro ty, kteří by chtěli být mé Spřátelené blogy (SB).

To byl nářez!

6. ledna 2010 v 15:25 | Mysticia-sama |  Moje kecy
Já už nemůžu. Holky mě chtěj asi zabít xD.

Omluva

6. ledna 2010 v 13:49 | Mysticia-sama |  Info o blogu
Ahojte všichni,

Opravdu se vám všem moc omlouvám, že nezveřejňuji další články a povídky. Jejich aktuální stav najdete na www.yaoishionenai.webgarden.name
Díky škole nemám na tento blog vůbec čas, proto se více soustředím na blog kde mám pouze povídky a časem obrázky. Opravdu gomen jinak to nešlo, ale na tento blog taky občas něco dám ;-)