Vítejte ve snu každého fanouška anime, knih, yaoi, ale i hetera
Spřátelování TADY
Připomínky, náměty, nápady Sem
Nepřehlédněte TADY
Skupina blogu na faceBooku ZDE pro všechny čtenáře
Ask (otázky na mě) TADY
Junjou romantica OVA 3 cz překlad ke stažení ZDE
Junjou romantica Přímo video s vloženými titulky ZDE!
Historie vsehoblogisku03 ke stažení ZDE
Blog založen 8. července 2008

Srpen 2009

Prokletá láska (mladá láska) kapitola 3.2. !Bratři! (Napsala Kateřina Cháberová)

22. srpna 2009 v 16:02 | katulQa

Zase kousek pokračování...

,,jak myslíš, dělej si to co uznáš za vhodné. Jedno si ale pamatuj z tohohle domu už nevykročíš o to se postarám!" Rozkřikla se Yora. ,,A co řekneš řediteli až zavolá? To mu zase řekneš, že se zase stěhujeme?" ,,Ano řeknu mu přesně tohle! U dveří máš jídlo já jdu dolů. Až se ti bude chtít tak se najez a ještě jedno měj na vědomí. Pokud jsi v tomto domě chovej se jako Yutada." To byla její poslední slova, pak byly slyšet jen kroky na vrzajících schodech.

Další soutěž!

19. srpna 2009 v 10:59 | katulQa |  Soutěže
Po dloouhé době tu máme další soutěž. Tentokrát bude soustřěděná na vtipy.

omluva

16. srpna 2009 v 9:44 | katulQa |  Info o blogu
Všem se moc omlouvám za hrozně velké spoždění s aktualizací příběhu když je zlo mezi námi.
Příčinou je příběh Proklrtá láska jež mám na svých stránkách. V co nejdbližší době se to budu pokoušet dohonit a pokusit se vás nezklamat obsahem. Jinak děkuju že čtete ty příběhy, protože vymyslet to dá spoustu práce. xD

Prokletá láska (mladá láska) kapitola 3.1 !Bratři!(Napsala Kateřina Cháberová)

13. srpna 2009 v 20:15 | katulQa
Po nekolik dnů Riki Zelfu navštěvoval vždy v době kdy byla jeho matka v práci. Nejenže mu Riki Nosil úkoly až domů, ale pomáhal Zelfovi s převazováním obvazů. Zelfa přestával jíst, když mu Riki donesl něco k jídlu zůstalo to téměř nedotčené. ,,Zelfo proč nejíš? Nechutná ti to nebo tady chceš poít hlady?!" Obořil se na něj jednoho dne Riki.

Prokletá láska (mladá láska) kapitola 2. Tajemství odhaleno!! (Napsala Kateřina Cháberová)

10. srpna 2009 v 14:46 | katulQa
Těsně před rozvětvením cesty Zelfu dohnal a trochu zvolnil krok. ,,Zelfo počkej! Proč jsi beze slova zmizel?" ,,Nech mě!" opáčil Zelfa a ani se neohlédl. ,,Kreuziii!" Ozval se z blízkého křoví hlas a v zápětí vyběhla proti Zelfovi s vytaseným nožem dívka. Ze strany ji popadl za zápěstí Riki a vyrval jí nůž z ruky. ,,Co bys dělal teď kdybych tu nebyl?! Nechal by ses zabít?" ,,Riki pusť tu dívku" požádal Zelfa. ,,Cože? To si děláš srandu Zelfo prober se ona ti chtěla ublížit!"

Prokletá láska (mladá láska) kapitola 1. seznámení (Napsala Kateřina Cháberová)

3. srpna 2009 v 13:42 | katulQa
Úvodní slovo
Jak by se vám líbilo kdybyste byli vychováváni jako někdo jiný? Já myslím, že by se to nikomu z vás nelíbilo. Právě tato kniha je o chlapci, který je vychováván jako úplně někdo jiný a život se mu obrátí naruby. Je poznamenán na celý život, už se nemůže změnit, nebo tu malá šance je? Zelfa po čase už neví co je pro něj dobré a co špatné. Ztrácí pojem o sobě samém a pořád se jen utápí ve vlastním smutku a zoufalství. Nechá se vést cestou studenta, který mu zkříží cestu? Oba jsou podrobeni velké zkoušce odolávat si navzájem, ale co se stane když se jeden zamiluje? Podrobí se mu Zelfa i když sám neví kde je jeho místo? Avšak dva chlapci skrývají nejedno tajemství.
Tento příběh je pro věkovou kategorii 15+ !!!

Stěhovánííí

3. srpna 2009 v 13:23 | katulQa |  Info o blogu
Jelikož jsem zprovoznila nový blog tak přestěhuji i nějaké věci z tohoto blogu na ten noví. Přesněji řečeno se bude jednat o všechny články týkající se anime :-D

New Blog

2. srpna 2009 v 16:29 | katulQa |  Info o blogu
Zdravíčko lidičky, vítám vás v druhé polovině prázdnin a doufám že si je užíváte... Dnes se zrodil můj noví blog nesoucí jméno www.AnimeBestWorld.blog.cz už se těším na vaší návštěvu ve společnosti, příběhů, písniček, galerie, a spousty dalších věcí.