Vítejte ve snu každého fanouška anime, knih, yaoi, ale i hetera
Spřátelování TADY
Připomínky, náměty, nápady Sem
Nepřehlédněte TADY
Skupina blogu na faceBooku ZDE pro všechny čtenáře
Ask (otázky na mě) TADY
Junjou romantica OVA 3 cz překlad ke stažení ZDE
Junjou romantica Přímo video s vloženými titulky ZDE!
Historie vsehoblogisku03 ke stažení ZDE
Blog založen 8. července 2008

Červen 2009

Když je zlo mezi námi 3.1 Čarodějnice Zaraciel (Napsala Kateřina Cháberová)

28. června 2009 v 13:03 | katulQa
Když se Kazuki probral, cítil se hrozně, protože mu nesnesitelně třeštila hlava. Pomalu otevřel oči a prohlížel si okolí. Zjistil, že je v krásném velkém pokoji a leží v posteli s nebesy. Rány měl vyléčené, ale přeci jen jakoby se něco změnilo, ale nevěděl co to je. Do pokoje vešla Sára a zvesela se usmála, po chvíli přešla k velkým oknům a postupně rozhrnula rubínově zbarvené sametové závěsy. Do pokoje vnikly paprsky odpoledního slunce. Sára se posadila na okraj Kazukiho postele a chvíli na sebe jen tak koukali.

když je zlo mezi námi 2.2 NEBEZPEČNÁ CESTA (Napsala Kateřina Cháberová)

21. června 2009 v 16:16 | Kateřina Cháberová
. Yutaru sám o sobě má Kazukiho rád, ale právě ten druhý Yutaru by ho nejraději viděl mrtvého. Přitom incidentu ve škole, bylo vidět podle bary očí, že pravého Yutara ovládá ten druhý. Ty oči už nebyly hnědé přátelské, ale modré lstivé a plné zloby. Od té doby co se bratři rozdělili se Yutaru pokoušel pochopit pravou podstatu své moci a naučil se ji ovládat. Byl tu ale jeden problém, naučit se ovládat zlého Yutara nešlo, protože on ovládal mysl svého protějšku. Ta dobrá osobnost má o Sáru a Kazukiho starost, proto je chce chránit. Sára chápala jeho bolest. Yutaru teď stál tiše vedle ní a měřil si ji pohledem, pak pravil.

hezké místo na dovolenou

5. června 2009 v 15:46 | Kateřina Cháberová |  Prázdninové typy
Prvním typem na úžasnou dovolenou je chata pro 10 osob na Jížní moravě kousek od Starého petřína.... Na tomto místě naleznete vše co by si člověk prál pro krásnou dovolenou.
Příroda: